Limunino nuoma vestuvėms

Vestuvės viena iš gražiausių gyvenimo švenčių. Jau yra patapusi vestuvių tradicijos balta vestuvinė suknele, jaunosios puošni gėlių puokštė, jaunikis su puošnių kostiumu. Taip pat kaip ir puošnia šventę papildo gražus baltas limuzinas. Žmonių dėmesį pastoviai patraukia gatvėmis riedantis papuoštas vestuvių progą limuzinas. Kodėl vestuvių proga pasirinkti vestuvių transportu limuziną? Limuzinas nuo seno yra vertinamas kaip prabangos dalykas, dar po šiai dienai JAV prezidentas yra vežamas su tikruoju limuzinų, o ne su limuzino klasės automobilių. 

Dažniausiai vestuvių šventei pasirenka limuziną, dėl patogumo, bei prabangos, kadangi jis gražiai atrodo talpina nuo 1 asmens iki 20 asmenų. Daug patogiau visai kompanijai važiuoti limuzinų besidalinant dienos, bei ateinančio vakaro įspūdžiais. Su gera kompanija, net ir ilgiausia kelionė neprailgs. Limuzinuose yra išdėliotos sėdimos vietos taip, kad visos jaunosios su savo puošniomis suknelėmis jaustųsi laisvai, bei nebūtu suvaržytos. Vienas iš didesnių privalumu vestuvinio limuzino, kad kompanija visa važiuoja kartu viename limuzine ir neturi galimybės nuvykti į kita vietą, nei keliauja jaunavedžiai. Visi profesionalus vairuotojas išmanantis savo darbą apsirengę puošniai užtikrins jūsų kelione saugia, bei malonia. 

Ar limuziną galime papuošti? 

Taip limuziną galime mes papuošti dirbtinių gėlių papuošimu iš šiuo metu turimu. Pagal susitarimą galime papuošti gyvų gėlių papuošimu. Jeigu jūsų floriste atsisako, apsiims mūsų floristė. Žinoma gali limuzino papuošimu užsiimti ir patys užsakovai. Svarbiausiai žinoti, kad ant dažytu kėbulo detalių jokių lipnių juostelių klijuoti negalima. Yra tam specialus guminiai pri trauk trukai. Ant langų galima klijuoti tik permatoma juostele. Būtina atkreipti dėmesį, kad papuošima netrukdytu limuzino vairuotojui matomumo. 

 

Kada savo papuošimu galima papuošti limuziną? 

Limuziną galima puošti užsakymo dienos rytą. Galima sutartu laiku atvykti į aikštele arba atvykus į šventės vietą. 

 

Ar limuzino papuošimas neatrodys baisus?

Gyvų gėlių papuošimus utilizuojame po kiekvieno važiavimo. Dirbtinių gėlių papuošimus keičia gan dažnai, tik atsiradus defektui papuošimo ar pradėjus keisti savo spalva yra keičiami į nauja. Dėl to rekomenduojame, dėl papuošimo derinti 1-2 savaitėms likus iki jūsų datos. 

 

Ar galima turėti savo muziką? 

Žinoma galima. Visuose limuzinuose yra įrengta USB, BT, AUX jungtis. 

 

Ar galima turėti limuzinuose savo gėrimus, bei užkandžius?

Gėrimus galima turėti pagal savo skonį. Dėl užkandžių visados rekomenduojame pasiimti į kelionę vieno kąsnio. 

Kada galima rezervuoti limuziną savo šventei? 

Bet kada jeigu tik limuzinas yra laisvas. Į priekį užsakymus priimame vieniems metams. 

 

Kaip vyksta limuzino rezervavimas?

Limuzino rezervavimas suderinus visus klausimus pasirašoma sutartis, bei pervedamas avansinis mokėjimas. 

© 2019 visos teisės saugomos unolimo.lt